Gręzawa - Lubuskie - Agroturystyka - Pokoje - Noclegi - Tuplice - Grzybobranie - Wakacje - Wczasy - Domek drewniany

Dom Pod Sosnami Aneta Mazurek
68 - 219 Tuplice, Gręzawa 21
gm. Tuplice, woj. lubuskie
tel: (+ 48) 501 774 502

EKOLOGICZNE GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE | Mapka


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia najlepszego gospodarstwa ekologicznego województwa lubuskiego w 2015 roku (I nagroda w konkursie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi)!

Jeśli jesteście mieszkańcami miasta i Wasze płuca zmuszone są oddychać zadymionym powietrzem, to tutaj, w środowisku rozległych borów Leśnego Kompleksu Promocyjnego "Bory Lubuskie", znajdziecie możliwość wytchnienia i nacieszycie się żywicznym sosnowym powietrzem, mieszkając bezpośrednio przy ścianie  lasu. Nasze gospodarstwo połozone jest na terenie Geoparku Łuk Mużakowa, wyróżnionego wpisem na listę UNESCO jako jeden z najatrakcyjniejszych geoparków na świecie. Najbliższe sąsiedztwo wsi to także obszary Natura 2000 - Uroczyska Borów Zasieckich. Nasza gmina jest zakopana w lasach - blisko 60% jej powierzchni to las!

Gospodarstwo rodzinne jak z czasów babci przypomni Wam szczęśliwe dziecięce lata. Będziecie mieszkać w domku otoczonym sosnami bądź w zaadaptowanej części starej stodoły, z widokiem na sad i las. Pyszne posiłki domowe, przygotowane na bazie własnych ekologicznych warzyw z certyfikatem, pozwolą Wam wrócić do smaków dzieciństwa: tradycyjnych mięs i zup polskich, makaronu z serem czy domowych twarożków z domową śmietaną z prawdziwego mleka prosto od sąsiedzkiej krowy. Pachnący chleb z domowego wypieku i znakomite przetwory, jak rzodkiewki w curry, będą uświetniać Wasz stół i umilą pobyt. 

 

NIE MUSI BYĆ DROGO. MOŻE BYĆ WSPANIALE !


 

domek








Ziemia Lubuska
Wczasy - Lubuskie - Domek drewniany - Szlaki Rowerowe - Agroturystyka - Gręzawa - Noclegi - Pokoje - Ziemia Lubuska
Copyright by wakacje.agro.pl 2009/10 ICDR